Poniedziałek 2 października 2017 w naszej szkole to Dzień Chłopaka, który samorząd szkolny wraz z nauczycielami wychowania fizycznego postanowił uczcić rozgrywkami klasowymi w piłkę nożną. Nie można sobie wyobrazić chyba lepszego prezentu dla naszych chłopców.

W czwartek na dużej przerwie odbyło się losowanie grup.

W pierwszej grupie zagrają 3a, 1bcd, 2bc, w drugiej grupie 3bcd, 2a, 2d.

System rozgrywek to mecze każdy z każdym w obrębie grup. Jeśli po meczach każdy z każdym nie wyłonimy zwycięzcy, to rozstrzygnie to konkurs rzutów karnych (3 karne). Zwycięzcy grup zagrają o pierwsze miejsce.

Mecze: 2 x 10min.

Przerwa między połowami: 1 minuta.

Mecz finałowy: 2 x 15 min.

Nagrodą dla zwycięskiej drużyny będzie wyjście wraz z całą klasą do pizzerii. Warto więc mocno dopingować klasową drużynę.

Liczymy na kibiców, okrzyki i plakaty wzorem lat ubiegłych.

Zawodnicy proszeni są o zabranie białych oraz ciemnych koszulek (dwa komplety).

Ubiegłorocznym zdobywcą Pucharu Dyrektora jest  klasa II a. Czy nadal zostanie on w ich rękach? O tym przekonamy się już w poniedziałek.