A oto fotorelacja z Dnia Otwartego autorstwa Marcina Pienio:

Licealiści z ul. Równej w Świdnicy dedykują gimnazjalistom następujące „przykazania”: po pierwsze –wybierz II LO, po drugie – jeśli tego nie zrobiłeś, patrz punkt pierwszy... U podstaw tych porad leży przekonanie, ze chodzą do dobrej, realizującej ciekawie i konsekwentnie program nauczania szkoły, a atmosfera w niej panująca jest niepowtarzalna. Współpraca nauczycieli i uczniów przekłada się na liczne osiągnięcia licealistów z dwójki:

Do pobrania gazetka w formie PDF lub pojedyncze obrazki.

Ulotka promocyjna II LO w Świdnicy

Jesteś ambitny i chcesz dobrze wykorzystać najbliższe lata nauki?
Przyjdź do nas!

Oferujemy:

• wybór klas w blokach przedmiotowych (możliwość wyboru przedmiotów rozszerzonych w większym zakresie niż w standardowej ofercie),
  • twórcze rozwijanie Twoich zainteresowań i pasji,
  • doskonale przygotowaną kadrę pedagogiczną,
  • niepowtarzalną atmosferę, w jakiej do tej pory się nie uczyłeś,
  • możliwość rozwijania Twoich talentów - udział w olimpiadach i konkursach,
  • możliwość wyjazdów zagranicznych i szlifowanie zdolności językowych dzięki programom edukacyjnym Unii Europejskiej. Współpracujemy z King Edward VI Camp Hill School z Birmingham oraz szkołami włoskimi.