Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/lo2/domains/lo2.swidnica.pl/public_html/plugins/system/gantry/gantry.php on line 406
KONKURS PIOSENKI XX-LECIA MIĘDZYWOJENNEGO - ? II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy

Regulamin

1. Konkurs odbędzie się w ramach szkolnych uroczystości związanych z nadaniem imienia Stefana Banacha II Liceum Ogólnokształcącemu.

2. W konkursie weźmie udział dziewięciu uczestników wybranych przez p. Agatę Mester.

3. Wykonawcy zaprezentują wybrane przez siebie utwory pochodzące z międzywojnia.

4. Jury konkursu składać się będzie z trzech osób – dwóch nauczycieli i przedstawiciela uczniów.

5. Jurorzy będą oceniać wykonanie oraz wrażenia artystyczne, ponieważ uczestnicy muszą wystąpić w strojach stylizowanych na ubiory z tamtych lat.

6. Wykonawcy będą walczyć także o nagrodę publiczności.

7. Konkurs odbędzie się 19.03.2018 r. w auli im. Dyrektora Zenona Michalczyka.