Na początku września minęła 70. rocznica powstania naszej Szkoły. Z tej okazji w czwartek 22 października 2015 roku zostało zorganizowane okolicznościowe spotkanie. Zgromadziło ono wielu zaproszonych gości ze starostą Zygmuntem Worsą na czele. Szczególnymi  uczestnikami  byli nauczyciele emeryci, a wśród nich pani Irena Kozłowska – nauczycielka języka angielskiego, która wraz z dyrektorem Mieczysławem Kozarem Słobódzkim i Józefem Wilczakiem współtworzyła nasze Liceum.

14 października 2010 roku obchodziliśmy jubileusz 65-lecia Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Gospodarzem imprezy była pani dyrektor Zofia Skowrońska-Wiśniewska. Zaszczycili nas także swoją obecnością: Starosta Powiatu Świdnickiego Zygmunt Worsa, wicestarosta Ryszard Wawryniewicz, przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Zawadzki, Prezydent Miasta Świdnica Wojciech Murdzek, przewodniczący Rady Miejskiej Michał Ossowski, przewodnicząca NSZZ „Solidarność” Jolanta Kornel oraz prezes ZNP Jan Musiej. Imprezę prowadzili Bożena Kuźma i Wojciech Skiślewicz – absolwenci naszej szkoły. W programie artystycznym zaprezentowały się Zespół Taneczny „Krąg” oraz duet muzyczny Jolanta Kotowicz i Mirosława Druzd.