22 listopada 2018 r. odbył się XI Powiatowy Wieczór Poezji Obcojęzycznej, zorganizowany przez Zespół Szkół Mechanicznych w Świdnicy. Tegoroczna edycja poświęcona była wielkim postaciom świata muzyki XX w.: Janis Joplin oraz Johannowi Hansowi Hölzelowi, znanemu jako Falco. Impreza została utrzymana w odpowiednim, nastrojowym klimacie. Świetlica szkolna przepełniona była świecami oraz muzycznymi plakatami.

Organizatorzy zapewnili również dla uczestników skromny poczęstunek. Naszą szkołę reprezentowało aż 10 uczestników: Katarzyna Chojnacka (III A), Roksana Soroka (III B), Kinga Kępa (II A), Agata Sudomierska (II B), Grzegorz Kaczmarek (II A), Gabriela Polczyńska (I B), Milena Zaborska (I B) oraz Kamila Zaborowska (I B), Julia Kowalewicz (III B), Kamila Pazdańska (III B), którzy recytowali w języku angielskim oraz niemieckim. Opiekunkami uczniów były prof. Urszula Tokarska-Łokić, p. prof. Honorata Kierul oraz p. prof. Iwona Juźwa.

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg