6 czerwca 2017 r. grupa uczniów z naszej szkoły, na zaproszenie Pani poseł Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej, uczestniczyła w wycieczce do Warszawy.

Podczas pobytu w Stolicy młodzież wraz z Panią poseł zwiedziła obiekty Sejmu i Senatu RP oraz warszawską Starówkę. Będąc w Sejmowej Sali Posiedzeń uczniowie zostali przepytani z wiedzy na temat naszej władzy ustawodawczej. Bezsprzecznie, ton całemu wydarzeniu nadawała Pani Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, która bardzo życzliwie i chętnie odpowiadała na nasze pytania, wychodziła z różnymi inicjatywami i pokazywała nam uroki Stolicy. Czas spędzony na wyjeździe minął nam bardzo szybko, a potem, już po wszystkim, z nową wiedzą i zapałem, a także w wyśmienitych humorach, wróciliśmy do domów.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani poseł oraz naszym opiekunkom - p. dyr. Zofii Skowrońskiej-Wiśniewskiej oraz p. prof. Urszuli Tokarskiej-Łokić - za zorganizowanie wyjazdu i przygotowanie tylu atrakcji.

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg