W dniu 14 marca 2012r. w sali teatralnej ŚOk-u odbył się X Międzyszkolny Turniej teatralny dla szkół ponadgimnazjalnych powiatu świdnickiego. Miło nam poinformować, że we wszystkich konkurencjach humanistycznych zwyciężyli uczniowie klasy IIa ( a więc matematyczno-fizycznej) z II LO.
W konkurencji plastycznej reprezentowała szkołę Mariola Lewandowska, w dziennikarskiej- Piotr Ciołek, a w turnieju wiedzy o kulturze maksymalną ilość punktów zdobył duet Dagmara Gaik i Damian Badowski.
Spektakl „Pierwiastek z < Dziadów>” wystawiony przez zespół „Delta” z II a przypieczętował zdobycie I miejsca i nagrody pieniężnej w wysokości 1000 zł.
Opiekunką klasy jest pani Mariola Mackiewicz. Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu klasie II a.