Absolwenci II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy z roku 1966 (!) po raz kolejny spotkali się w rocznicę ukończenia szkoły i zdania egzaminów maturalnych. Przyczyną spotkania po raz pierwszy po dłuższej przerwie było 50-lecie w roku 2016. Od tego czasu każda pierwsza sobota czerwca to czas na wspomnienia i wspólne spędzenie czasu.

Spotkanie rozpoczęło się od Mszy Świętej odprawionej przez ks. Bolesława Lasockiego - absolwenta II LO - w przepięknym Sanktuarium w Sulistrowiczkach. Potem był na czas na rozmowy o szkole, wychowawcach, nauczycielach. W spotkaniu wziął udział dyrektor szkoły - Jacek Iwancz, także absolwent II LO, ale z 1989 roku.
II LO jest szkołą z tradycjami, wspaniałymi Absolwentami i dbającą o klimat i tradycję. Udaje się to już od 69 lat.

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg