jFontSize
A- A A+

„Spotkanie z Anną Dymną dla wszystkich obecnych było ciekawym przeżyciem, ale najbardziej docenią je ci, dla których było źródłem motywacji do działania i aktywnej pracy nad swoim życiem”
~ Karolina Zawisza

„Spotkanie z Panią Anną Dymną wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pani Anna posiada dwie cechy, które osobiście bardzo sobie cenię. Pierwszą z nich jest dystans do własnej osoby. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że tak naprawdę nie ma człowieka idealnego, zna swoje wady i nie boi się o nich mówić, a nawet potrafi się z nich śmiać. Drugą cechą jest chęć bezinteresownej pomocy ludziom, którzy naprawdę jej potrzebują. Pani Anna posiada własną fundację charytatywną, z której nie czerpie żadnych korzyści majątkowych, pomaga jednocześnie innym fundacjom, które mają problemy finansowe. Te cechy uważam za najważniejsze, które dobry człowiek posiada”
~ Mikołaj Kasprzak

„Spotkanie z Anna Dymną skłoniło mnie do refleksji, czemu w pewnym momencie człowiek poddaje się postawionemu mu zadaniu (często przez samego siebie), przecież ,jeśli robi się to, co się kocha, to sprawia nam ta czynność przyjemność.Więc jeśli sobie stawiasz cel, nie poddawaj się. Bądź pozytywnie nastawiony, wtedy wyniki będą najefektywniejsze.”
~Gabriela Kotlarska

„Pani Anna Dymna jest osobą niezwykle ciepłą i pracowitą. Pokazała, że mimo tego, iż sami mamy swoje problemy, wciąż możemy pomagać innym i czerpać z tego radość.”
~Agnieszka Kurzawa

„Wywiad z Anną Dymną kompletnie zmienił mój sposób postrzegania aktorki. Widząc ją na ekranie, np. w „Znachorze” ,byłam przekonana, że Pani Anna zachowywać się będzie bardzo poważnie ze względu na swoje doświadczenie w branży filmowej i teatralnej. Natomiast aktorka czuła się bardzo swobodnie i nie używała pompatycznego stylu wypowiedzi. Mówiła tak, aby młodzież nie tylko zrozumiała, ale i była zainteresowana.”
~Karolina Socha

Opinie opublikował
Mikołaj Kasprzak