W roku szkolnym 2019/2020 II Liceum Ogólnokształcące im. Banacha zajęło 9 miejsce i jest najlepszą szkołą biorącą udział w Lidze Niezwykłych Umysłów w powiecie świdnickim. Spieszę donieść, że nie jest to wynikiem rozwiązywania podstawowych zadań z LNU w ramach lekcji informatyki - w zestawieniu liczą się wyłącznie zarejestrowani, powiązani z naszą szkołą użytkownicy - jest ich na dzień dzisiejszy 76 (z wszystkich klas). W rankingu ogólnym zajmujemy 16 miejsce w województwie, ale należy pamiętać że był to nasz pierwszy rok udziału - debiut zaiste udany. Poniżej załączam kilka rankingów, np. najlepszych programistów - a najlepsza okazała się w tym roku Amelia Pieszczoch z 1ap! Gratuluję i dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom, zachęcam do dalszych rejestracji jeśli będzie Wam się nudzić w wakacje!

Paweł Polczyk

najlepsi_lnu.jpgnajlepsi_programisci.jpgnajlepsze_szkoly.jpg