Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem wyborów oraz z sylwetkami kandydatów:

Klikni plakat wyborczy aby go powiększyć:

Sylwetki kandydatów:

Katarzyna Wójcicka, klasa 1bg

Dzień z Kandydatem: 21.05.2020 (https://www.instagram.com/2lo_swidnica/)

Cześć! Mam na imię Kasia i jestem z klasy 1Bg. Interesuje się muzyką. Jestem pozytywną i szczerą osobą. Chciałabym, aby z moją pomocą nasza szkoła stała się jeszcze lepsza. Jestem otwarta na wszelkie pomysły zarówno od nauczycieli jak i od Was. Mam nadzieję, że wspólnie wiele zdziałamy. Moje pomysły na ulepszenie naszej szkoły, możecie zobaczyć na mojej stronie (link poniżej) bądź na plakacie.

Moje postulaty:

• odnowienie Hadesu
  • strefa chill-out/strefa ciszy
  • zadbanie o mini park przed szkołą
  • festyn 2LO
  • noc w szkole
  • wieczory filmowe
  • tematyczne dni
  • mural na ścianie

Adam Rycak, klasa 1ap

Dzień z Kandydatem: 18.05.2020 (https://www.instagram.com/2lo_swidnica/)

Hej nazywam się Adam Rycak. Chodzę do klasy 1Ap o profilu mat-fiz. Interesuję się drugą wojną światową oraz  gram w siatkówkę.  Postanowiłem wystartować w tych wyborach, ponieważ chcę uczynić naszą szkołę lepszym miejscem. A teraz kilka słów o mnie. Jestem liderem. Umiem jednoczyć wokół siebie ludzi i razem z nimi dążyć do celu.

Wierzę w to, że aby coś osiągnąć wystarczy trochę motywacji i ciężka praca. Działam dobrze nawet pod presją. Staram się też być szczery i dlatego od razu Wam mówię, że jeżeli na mnie zagłosujecie, to postaram się, abyśmy razem stworzyli dla tej szkoły lepszą przyszłość. Moje pomysły na to możecie przeczytać na plakacie wyborczym. Oczywiście jestem też otwarty na wasze propozycje i jeżeli uda mi się zwyciężyć to będę brał je też pod uwagę.

Moje postulaty:

• remont Hadesu
  • szczęśliwy numerek
  • radio szkolne
  • renowacja miejsc wypoczynkowych
  • kontynuacja polityki obecnego rządu
  • Organizowanie różnych imprez szkolnych

„Dzień z Kandydatem” to forma debat, które będą odbywały się na Instagramie szkoły. Wieczór przed wydarzeniami (czyli 17.05 oraz 20.05) udostępnimy Wam możliwość zadawania pytań Kandydatom. Dlatego uważnie obserwujcie InstaStories!

Gdyby ktoś z Was nie posiadał konta na tym serwisie społecznościowym- nie ma problemu, swoje pytania będziecie mogli zadawać pod materiałami wyborczymi, na platformie Google Clasroom.  Więcej szczegółów na Waszych skrzynkach mailowych.

Pamiętajcie, że to od Was zależy, czy nasze liceum będzie miejscem, gdzie młodzież będzie ciekawie spędzać czas i podejmować nowe inicjatywy!