Samorząd Uczniowski przypomina o dwóch październikowych akcjach.

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt zachęcamy wszystkich do udziału w naszej zbiórce rzeczy dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.

Potrzebne artykuły to:

• karma dla małych kociąt,

• karma dla psów i kotów (sucha i mokra),

• żwirek dla kotów,

• podkłady higieniczne,

• przysmaki,

• gazety,

• płyny do mycia podłóg,

• koce,

• smycze i obroże.

Dary można przynosić do końca października, do pudełka, które stoi na korytarzu szkolnym (obok sali Pani Psycholog).

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pisania Listów zapraszamy do udziału w akcji współorganizowanej z Marzycielską Pocztą. Razem z klasami (np. na godzinie wychowawczej) wybierzcie jeden profil dziecka ze strony marzycielskapoczta.pl i napiszcie do Niego list, narysujcie coś, dajcie coś od siebie. Następnie taką niespodziankę zaadresujcie do wybranego dziecka i wyślijcie.

Prosimy również o udokumentowanie przebiegu akcji i wysłanie zdjęć do Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego - Zuzanny Czernickiej.

Dodajmy trochę otuchy Dzieciom w tak trudnym dla Nich okresie!