Wczoraj, 27.02.2019, w czytelni szkolnej odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu warsztatów na temat sztuki debatowania, umiejętności retorycznych i jakże ważnej w dzisiejszych czasach umiejętności logicznego myślenia.

Naszych dzielnych debatantów do boju na idee przygotowuje p. Szymon Ornatowski, który jest studentem Wydziału Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz głównym organizatorem Wrocławskiej Ligi Debat Oksfordzkich przy współpracy z Kołem Debat Oksfordzkich Uniwersytetu Wrocławskiego. Opowiadał nam o zasadach funkcjonowania debaty oksfordzkiej w jej pełnej formie, w której to nasi uczniowie już 12 marca będą mogli się zmierzyć ze szkołami wałbrzyskimi i wrocławskimi oraz o skutecznych sposobach konstruowania argumentów.

Grzegorz Kaczmarek, kl. 2a

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg