Miło nam poinformować, że pani profesor Renata Duda znalazła się w gronie najbardziej cenionych i lubianych Nauczycieli na Dolnym Śląsku. W plebiscycie zorganizowanym przez „Gazetę Wrocławską”, zajęła I m. w powiecie świdnickim (w kategorii „szkoły ponadgimnazjalne”). Wczoraj, we Wrocławiu, na uroczystej gali nasza polonistka i wychowawczyni odebrała swój Medal i dyplom.

A oto co powiedziała: „Wszystko jest względne, tym bardziej plebiscyt. Niemniej jednak już sama nominacja , zgłoszona przez uczniów i ich rodziców, to dla mnie duże wyróżnienie, dowód sympatii i kredyt zaufania. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy na mnie zagłosowali, a szczególnie Wam, drodzy Uczniowie i Absolwenci, bo – jak mawia jeden z moich ulubionych prezenterów telewizyjnych – bez Was nie miałoby to kompletnie sensu. Zapewniam, że nadal pozostanę sobą, a Medal będzie dla mnie miłą pamiątką”.

Gratulujemy!

01.JPG02.JPG03.JPG04.JPG05.JPG