jFontSize
A- A A+
Świdnicki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na warsztaty aktorskie z zakresu IMPROWIZACJI, które poprowadzi OSKAR HAMERSKI - absolwent świdnickich uczelni: Szkoły Podstawowej nr 16 i I LO im. J. Kasprowicza. Ukończył PWST w Krakowie. Obecnie aktor Teatru Narodowego w Warszawie. Grał na scenach Świdnicy, Łodzi, Krakowa, Helsinek, Dusseldorfu, Brukseli, Rzymu, Jerozolimy, Toronto, Chicago i Nowego Jorku. Związany także z warszawską grupą kabaretową "Pożar w Burdelu".

Propagator, krzewiciel i praktyk różnorodnych metod improwizacji aktorskiej. Autor książki "Improwizacja wg Keitha Johnstone'a". Wierzy, że improwizacja to: jedna z najlepszych metod edukacji, sposób na odkrycie w sobie odwagi i radości tworzenia, sposób na przełamanie wstydu i strachu przed sobą i innymi sztuka współpracy i joga dla umysłu.

Pierwsze zajęcia 8 i 9 października godz.15.30-19.00 (sala teatralna SOK), kolejne 22 i 23.10, zakończą się pokazem 23 października o godz.18.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury

zapisy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.