Powiat Świdnicki troszcząc się o zdrowie dzieci i młodzieży postanowił pomóc najmłodszym mieszkańcom Powiatu w ich walce z otyłością poprzez realizację Programu „Poprawa stanu zdrowia dzieci i młodzieży z otyłością od 7-18 roku życia poprzez redukcję masy ciała, zmianę nawyków żywieniowych i wzrost aktywności fizycznej na terenie Powiatu Świdnickiego na lata 2018/2019”.

Zgłoszenia do programu na formularzach, które są dostępne na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Świdnicy przyjmowane będą we wrześniu w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Świdnicy (pokój nr 315, tel. 74/85-00-435, 455) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowe informacje o programie można uzyskać w ww. Wydziale.