Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Z książką Ci do twarzy”, w naszej bibliotece odbyły się:

IX Konkurs Literacki „Książka daje nam tym więcej –im więcej od niej wziąć chcemyoraz Konkurs Fotograficzny „Z książką Ci do twarzy”.

W związku z przejściem szkoły na zdalne nauczanie została zmieniona formuła konkursu literackiego, który miał się pierwotnie odbyć 28 października w czytelni szkolnej. Zaproponowano uczniom nagranie prezentacji książek i przesłanie jej w formie elektronicznej.

Miło mi poinformować, że w konkursie literackim nagrodę otrzymuje Hubert Gościmski z klasy II D za interesującą prezentację książki Marka Niedźwieckiego „Dyrdymarki”.

W konkursie fotograficznym przyznano trzy równorzędne nagrody dla: Alicji Maliszewskiej (II c), Klaudii Karczmarz (I c) i Zuzanny Czernickiej (III c). Prace dziewcząt i prezentację Huberta można zobaczyć pod artykułem.

Alicji, Klaudii, Zuzannie i Hubertowi serdecznie gratuluję i zapraszam  do biblioteki szkolnej po odbiór nagród.

Wszystkich uczniów, mimo nauki zdalnej, zapraszam do odwiedzania biblioteki szkolnej i korzystania z księgozbioru.

Alicja-Maliszewska-II-cp.jpgKlaudia-Karczmarz-I-c.jpgZuzanna-Czernicka-III-C.JPG