Młodzież gimnazjalna, która w minioną sobotę tak licznie przybyła do II LO, zaglądała również do biblioteki szkolnej, gdzie miała okazję zapoznać się nie tylko z jej księgozbiorem, gromadzonym od 1955 r., ale również obejrzeć nowości książkowe zakupione z funduszu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Mogła prześledzić interesującą wystawę o naszym Patronie „Wkraczając w przestrzeń genialnego matematyka” w czytelni, zachwycić się galerią prac młodych artystów w holu szkoły, rozwiązać zagadkę lub quiz i wygrać „małe Conieco”, a także po prostu porozmawiać o wszystkim.

Dziękujemy uczennicom klasy I D: Wiktorii Krzyżańskiej i Paulinie Grzyb, które przygotowały pytania konkursowe i w stylowych strojach witały Gości w czytelni, a także uczennicom kl. I B: Emilii Koniecznej i Aleksandrze Nowak, które wycinały przeszło 40 haseł na tę okoliczność oraz naszym Absolwentom za miłe słowa.

Dziękujemy Wszystkim za wspólną naukę i zabawę!

Nieustająco zapraszamy! Zawsze znajdziecie w naszej bibliotece interesującą lekturę dla siebie i najbliższych, bo jak powiedział amerykański prawnik i pisarz brytyjskiego pochodzenia:

„Książki to solidni doradcy i apostołowie. Zawsze pod ręką i zawsze bezinteresowne, mają tę przewagę nad wszelkimi mówiącymi wykładowcami, że są gotowe powtarzać swoje lekcje tak często, jak tego chcemy”. Louis Nizer (1902-1994)

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg28.jpg29.jpg30.jpg31.jpg32.jpg